Sloop/ nieuwbouw 't Zand
Woongoed gaat vanaf eind 2022 in verschillende fases 148 woningen in ’t Zand slopen en opnieuw bouwen. We bouwen in de huidige indeling van de wijk nieuwe en betere woningen in eenzelfde karakteristieke stijl.
De woningen worden in fases gesloopt en nieuw gebouwd. De eengezinswoningen zijn ontworpen zodat ze passen in het straatbeeld van de wijk. De bijzondere kenmerken van de Paul Briëtwoningen blijft behouden. Huurders uit de te slopen woningen krijgen voorrang op de nieuwbouw. De overige woninge worden op deze website geplaatst voor de verhuur.
Planning
De woningen worden in 5 fases gesloopt en gebouwd.
De sloop van de eerste woningen begint in december 2022. De eerste woningen zijn januari 2024 opgeleverd. Uiteindelijk staat de oplevering voor fase 5 gepland in 2026.
Kijk voor meer informatie over het project

Algemeen
- Plaats
- Middelburg
Kenmerken
- Woningtype
- Eengezinswoningen
- Aantal woningen
- 148
Planning
- Start werkzaamheden
- 2022
- Datum van oplevering
- 2026
- Status
- in uitvoering